# 15Kas

Tatilde Antalya’yı Tercih Etmeniz için Onlarca Sebep Var

Yaz tatilinde hem bölge hem de otel seçimi konusunda herkesin bir dönem kafa karışıklığı vardır. Yaz tatili için tercih edilen sorular genellikle Ege mi? Akdeniz mi? olur.
Bilindiği üzere Akdeniz’de sezonun daha hareketli olduğu zamanlarda Ege’de sezon biter ve akşamları serin havadan korunmak için tatile hırkalarla devam edilir.

Yaz Tatilinde Neden Akdeniz Bölgesi Otellerini Tercih Etmeliyiz?

Güneş, 9 ay boyunca Akdeniz’de gülümsemesini sürdürür.
Neredeyse 640 km’lik sahile sahip Antalya’da ortalama hava sıcaklığı 18 derecedir.
Mart ayından gülümsemesiyle ısıtan güneş, Aralık ayına kadar gülümsemesini sürdürürken tatilde Akdeniz’i tercih edenlere mutluluk kaynağı oluyor.
Antalya’da özel ince kumlu plajları tercih etmenizi öneririz, konaklayacağınız otelin incekum özel plaja sahip olması, deniz-güneş ve kum üçlüsünü daha da güzelleştiriyor.
Denizinin güzelliği ve birçok doğal güzelliklere sahip seçenekleriyle Antalya kıyı turizminde bir markadır diyebiliriz.

Antalya’de Her Zevke ve Bütçeye Uygun Oteller

Dünya’da en çok turist ziyareti alan bir kaç yerden biri olan Antalya, lüks otellerinde misafirlerini ağırlarken her zevke ve her bütçeye göre otel seçeneği sunuyor. Antalya, Alanya, Kemer otelleri bu durumda çok fazla tercih ediliyor.
Bizde Armas Hotels grubu olarak Kemer’de, Side’de, Alanya’da bir çok otelimizle konaklama hizmeti sunmaktayız.
Armas Hotels grubunda en seçkin bölgelerde hem lüks hem de her şey dahil tatil köyü konseptine dahil olabilirsiniz. Her yazı sizin zevkinize ve bütçenize uygun farklı otel konseptleriyle en keyifli tatili yaşayabilmeniz için otellerimizde hizmet vermekteyiz.